| Εφαρμογή | Εξοπλισμός τρύπωσης θεμελιωδών τρυπών |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Μέγιστος διάμετρος τρυπείας | 1500 χιλιοστά |
| Brand | Soilmec |
| Τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Όνομα | Κάδος τρυπανιών |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμα χρώματα |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| Μηχανή | ΚΑΤ |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 400-2500 mm |
| Brand | CRRC |
| Εφαρμογή | Τρύπα γεώτρησης θεμέλιας |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Ετικέτα | Γεωργία |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 60 μέτρα |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Ετικέτα | Γεωργία |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Υλικό | 16Mn για το τρυπάνι· 16Mn/35CrMo για την ράβδο κέλλυ· Q235 για τον σωλήνα τρυπών |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Όνομα | Εργαλεία διατρήσεων |
|---|---|
| Υλικό | Q355C |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Κιβώτιο του Kelly | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Ονομασία | Εργαλεία γεώτρησης |
|---|---|
| Material | Q355C |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Χρησιμοποιημένος συσσωρεύοντας την εγκατάσταση γεώτρησης |
|---|---|
| Βάθος διάτρυσης | 30-60 |
| Βάρος | 50T |
| Τύπος μηχανών | XR220 |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |